از ایمیل خود فایلهای حاوی عکس و فیلم و ... ارسال کنیم!

در جواب این دوست گرامی باید بگویم که شما دوست عزیز عکسی که انتخاب کرده اید از طریق ایمیل می توانید برایمان بفرستید . به این شیوه که اگر در یاهو  آی دی دارید، باید به این آدرس بروید www.mail.yahoo.com سپس مشخصات آی دی و رمزتان را وارد نمایید تا به صندوق پستی ایمیلتان وارد شوید. البته باید آیدیتان را به این شیوه بنویسید: Example@yahoo.com و در قسمت رمزتان - رمز را وارد نمایید و منتظر باشید. بعد از ورود می توانید در قسمت بالای سمت چپ منو Compose را بزنید در صفحه جدید باید کادرها را به شیوه زیر وارد نمایید :

1- در کادر روبروی To آدرس ایمیل گیرنده مثلا www.egrighash@gmail.com را وارد نمایید و

2-  روبروی کادر Subject: عنوان ایمیل را مشخص نمایید.

3 - در کادر پایینی پیام خود را بنویسید.

4 - اما اصل کاری مانده باید به بالای نامه یتاندر زیر عنوان نامه بروید که کادری با عنوان  Attach Failes وجود روی آن کلیک نمایید و منتظر بمانید در صفحه جدید روی یکی از نوارهای Brows کلیک نمایید و در پنجره باز شده مسیری که عکس یا عکسهای مورد نظرتان وجود دارد انتخاب نمایید و  Attach Failes را بزنید و منتظر بمانید تا دوباره به صفحه ایمیل آماده ارسال خود برگردید. خوب حالا ایمیل شما یا نامه الکترونیکی شما آماده ارسال به  ما یا هرکس که مایلید می باشد و در پایین نامه  Compose را کلیک نمایید تا صحت ارسال آن را مشاهده نمایید.

این شیوه در سرویس دهنده های ایمیل دیگر تقریبا یکسان است.

ما خوشحال می شویم که عکس هایتان را با نام خودتان در وبلاگ قرار دهیم ، به خصوص اگر از روستای ما باشد یا مربوط به روستاهای حومه و ... باشد. خوشحال می شویم و منتظر ارسال پیام ها، نظرات، انتقادات و عکس هایتان هستیم.

/ 23 نظر / 79 بازدید
نمایش نظرات قبلی
فرزاد

سلام .. چه جوری کردی که وبلاگت این جوری قشنگه؟ تعارف نمی کنم. می خوام بدونم خودت طراحی کردی؟ یا از قالب های آماده گرفتی؟؟ از منو هاش خوشم اومد..

امیرحسین

متشکرم خیلی منوووووووون راهنمایی کردید www.shegeftangiza.mihanblog.com[قلب][لبخند]

behnavaz

مرسی از سایت خیلی خوبتون[دست]من هر دفه که میام اینترنت اول میام تو این سایت.....یهو همینجوری ازین سایت خوشم اومد[نیشخند] در ضمن پرکاربرد هم هست

تارا

من یه مدته که یه مشکلی داره هر موقع که جیمیل رو میزنم فورا ایمیلم باز میشه لطفا کمکم کنید راه حل رو برام ایمیل کنید

نفس

مرسی از راهنمایی خوبتون ممنونممممممممممممممممممممممممممممممم

مهسا

سلام ممنون از سایت خوبتون . ببخشید من وقتی Attach Failes صفحه جدیدی باز نمیشه که بتونم از توی اونBrows رو انتخاب کنم . باید چه کار کنم

فهیمه

مرسی کمکم کردین[گل]

منصور

احمق عزیز میخوام بدونم فیلم ام میشه اینجور بفرستی که گفتی فیلم و عکس

faride

سلام یه ؟.من نمیتونم توی یاهوایمیل داشته باشم میخام ایدی درس کنم sign upنمیشه جریان چیه میشه کمکم کنیدلدددددفا

ناشناس

خیلی خوب بود