آلبوم عکس قدیما ، می خوای بدونی در گذشته چه شکلی می بودی، ماشین زمان

یادی از گذشته با سالنامه خودتان

سایتی که می خوام معرفی کنم خیلی سرگرم کننده است، شما رو در ماشین زمان با خودش به سال های دور تا 1950 میلادی می بره، شاید سالهایی که به دنیا نیومده بودید یا شما و پدر مادرتون در آن زمان عکس نداشتید! اگه آرزو داری به آن دوران برید و عکس بیندازید سایت year book yourself  یا سالنامه خودتان این فرصت دوباره را به شما می دهد.

من کلی با این وب ور رفتم و گذر زمان رو دیدم ! سایت "سالنامه خودتان" دو بخش عکسهای انفرادی و عکسهای جمعی داره؛ با دو روش میشه عکس رو بهش داد : یکی از طریق سیستم آپلود و دیگری از روی وبکم، البته سعی کنید عکس 3*4 را انتخاب کنید که کار راحت تر بشه. می توانید با انتخاب سال مورد نظر که از 1950 تا 2000 را شامل میشه شروع کنید. می توانید با کمی دستکاری عکس نهایی را به اشتراک بگذارید یا روی رایانه شخصی دانلود کنید و به دوستانتان نشان دهید و کلی لذت ببرید. به نمونه های زیر که عکس بنده هستند توجه فرمایید.

                          

البته توجه کنید که باید فلش پلیر 10  را روی سیستمتان نصب کرده باشید.


/ 1 نظر / 84 بازدید
GNI

پیامک بخون، پول بگیر، 100% واقعی و کاملا رایگان inPersia یک سیستم تبلیغاتی نوین است که هدف آن استفاده از پیامک که امروزه کاربرد زیادی نزد مردم دارد، جهت ایجاد یک گستره تبلیغاتی میباشد. تفاوت عمده inPersia با سیستم ها و شرکت های دیگر نظیر اپراتورهای تلفن همراه این است که ما پس از کسب اجازه از سوی کاربرانمان برای آنها پیامک های تبلیغاتی ارسال میکنیم، و پیامک های ارسالی مرتبط با علایق، سن، شغل و ... کاربر است. همچنین ما سهم قابل قبولی از مبالغ دریافتی جهت تبلیغات را به حساب کاربران واریز میکنیم! با عضویت در سیستم و فعال سازی اکانت خود، به ازای هر پیامکی که برای شما ارسال میشود، مبلغی به حساب شما در سایت افزوده میشود. که میتوانید این مبلغ را پس از رسیدن به حدنصاب دریافت نمایید.