دوستان گرامی که مایل به همکاری هستند

دوستان گرامی هر مطلبی دارند می توانند به صورت ایمیل یا نظر در وبلاگ برای ما بفرستند و ما آن را در وبلاگ قرار می دهیم.

این محدوده شامل روستا های شهرویران می شود، لذا خواهشمندم اگر مطالبی با موضوعات زی دارند خوشحال می شویم که آن را در وبلاگ قرار دهیم:

- معرفی و پیشینه  روستای خویش

- درباره افراد سرشناس روستا

- مقالات علمی، مذهبی و ادبی

/ 2 نظر / 32 بازدید
ادریس

سلام شاید برای شما باورش سخت باشد اگر بگویم که آمار بازدید از وبلاگ من در کمتر از یک ماه از 200 بازدید به حدود 2000 بازدید رسیده ولی اگر به وبلاگ من سری بزنید قبول خواهید کرد اما چگونگی تحقق این امر را در این صفحه به شما توضیح داده ام . حتما مطالعه نمایید.

کسی که از دیدن جدول های پر از لجن و تعفن روستا رنج می برد

با سلام و درود به تمامی خدمتگزارانی که بی منت و صادقانه ، تنها برای رضایت خدا و تعصب به آب و خاک خود خدمت نموده و از آرامش وجدان خود خشنود می باشند . روستای اگریقاش با موقعیت و آوازه ای که دارد لایق خدمتگزاری و منزلت بیشتری می باشد که متاسفانه در شرایط فعلی نشانی از آن به چشم نمی خورد . در هر گوشه ای از آن که نظر بیفکنی کاستی های فراوانی دل هر شهروند ی را ریش می کند ، گویی در این قحط الرجال روستا همگی به خواب عمیقی فو رفته باشند . جدول های پر از لجن و تعفن روستا ، کوچه های پر از چاله و چوله ، مدرسه کلنگی و مخروبه اش ، دبیرستان جدید الحداث آن ( یا به قولی انبار علوفه ) ، حاشیه رودخانه باآنهمه جذبه و زیبائیش اکنون به تلی از زباله و دود ناشی از سوختن آن تبدیل گشته و بدا به حال کسان که در آن حوالی زیست می کنند و صدها درد وافسوس دیگر که هر رهگذری با دیدن آنها متاثر می گردد ، اعتقاد بر اینست که این وضعیت دردناک و نامطلوب در شان این روستای 700 خانواری نمی باشد . اعضای محترم شورا و دهیار عزیز بهتر است با نگاهی عمیق تر و درک بیشتر به این مسائل نگریسته و تنها در فکر بهر برداری از موقعیت شان برای امورات شخصی و دیگر مو