سه‌شنبه ۱۸ آبان ۱۳۸٩

با سلام به شما عزیزان. یکی از دوستان برای ما نوشتند :

« چطور می توانم برایتان عکس بفرستم؟؟؟؟ لطفا جواب را بنویسید : نویسنده : رهگذر »


در جواب این دوست گرامی باید بگویم که شما دوست عزیز عکسی که انتخاب کرده اید از طریق ایمیل می توانید برایمان بفرستید . به این شیوه که اگر در یاهو  آی دی دارید، باید به این آدرس بروید www.mail.yahoo.com سپس مشخصات آی دی و رمزتان را وارد نمایید تا به صندوق پستی ایمیلتان وارد شوید. البته باید آیدیتان را به این شیوه بنویسید: Example@yahoo.com و در قسمت رمزتان - رمز را وارد نمایید و منتظر باشید. بعد از ورود می توانید در قسمت بالای سمت چپ منو Compose را بزنید در صفحه جدید باید کادرها را به شیوه زیر وارد نمایید :

1- در کادر روبروی To آدرس ایمیل گیرنده مثلا www.egrighash@gmail.com را وارد نمایید و

2-  روبروی کادر Subject: عنوان ایمیل را مشخص نمایید.

3 - در کادر پایینی پیام خود را بنویسید.

4 - اما اصل کاری مانده باید به بالای نامه یتاندر زیر عنوان نامه بروید که کادری با عنوان  Attach Failes وجود روی آن کلیک نمایید و منتظر بمانید در صفحه جدید روی یکی از نوارهای Brows کلیک نمایید و در پنجره باز شده مسیری که عکس یا عکسهای مورد نظرتان وجود دارد انتخاب نمایید و  Attach Failes را بزنید و منتظر بمانید تا دوباره به صفحه ایمیل آماده ارسال خود برگردید. خوب حالا ایمیل شما یا نامه الکترونیکی شما آماده ارسال به  ما یا هرکس که مایلید می باشد و در پایین نامه  Compose را کلیک نمایید تا صحت ارسال آن را مشاهده نمایید.

این شیوه در سرویس دهنده های ایمیل دیگر تقریبا یکسان است.

ما خوشحال می شویم که عکس هایتان را با نام خودتان در وبلاگ قرار دهیم ، به خصوص اگر از روستای ما باشد یا مربوط به روستاهای حومه و ... باشد. خوشحال می شویم و منتظر ارسال پیام ها، نظرات، انتقادات و عکس هایتان هستیم.

ارسال شده توسط شهاب در ساعت ۳:٠٠ ‎ب.ظ | نظرات شما ()
 
 

شارژ ایرانسل

فال حافظ